Klasyczne dekoracje świąteczne dla restauracji: Kolekcja Naturally Christmas

Jak udekorować lokal na Święta? W tym roku modne są przede wszystkim dekoracje w naturalnym stylu, podkreślające magię i klimat Świąt. Bardzo popularna jest czerwono-zielona kolorystyka, motyw świerkowych gałązek i kokard. Takie świąteczne dekoracje sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu. Idealnie pasują zarówno do klasycznego i tradycyjnego wystroju, ale równie dobrze wyglądają w surowych i nowoczesnych wnętrzach. 

Kolekcja dekoracji świątecznych Naturally Christmas to wszystko, co najlepsze w okresie Świąt zamknięte w dekoracjach takich jak serwetki flizelinowe, bieżniki, podkładki pod talerze oraz inne dodatki, które świetnie uzupełniają całość. Naturalne beżowe tło w połączeniu z czerwienią i zielenią dodatków wygląda fantastycznie. Szczególnie polecamy zastosować te dekoracje na każdym ze stolików gości, lecz równie dobrze sprawdzą się też podczas świątecznych przyjęć i kolacji wigilijnych.

http://niebieskistolik.pl/33cm-x-33cm/1573-serwetki-naturally-christmas-33x33cm-500szt.html

http://niebieskistolik.pl/40cm-x-40cm/1574-serwetki-flizelinowe-naturally-christmas-40x40cm-250szt.html

http://niebieskistolik.pl/podkladki/1576-podkladki-naturally-christmas-30x40cm-500szt.html

http://niebieskistolik.pl/biezniki-dekoracyjne/1575-bieznik-naturally-christmas-04x96m.html

http://niebieskistolik.pl/40cm-x-40cm/1574-serwetki-flizelinowe-naturally-christmas-40x40cm-250szt.html


Idealnym uzupełnieniem kolekcji będą też takie dodatki jak suszona pomarańcza czy laski cynamonu. Polecamy idealnie skomponowany zestaw świąteczny, który wydzielał będzie przepiękny zapach. 

http://niebieskistolik.pl/boze-narodzenie/1596-zestaw-swiateczny-pomaranczacynamon-.html


Na świąteczne upominki dla gości lokalu warto wybrać kruche ciasteczka z wróżbą i świąteczną etykietką. W środku znajdują się rewelacyjne wróżby na Nowy Rok: pozytywne i fantastyczne :)

http://niebieskistolik.pl/boze-narodzenie/1085-ciasteczko-swiateczne-z-wrozba-etykieta.html


Do kompletu dopasować można czerwone i zielone świece, które wprowadzą ciepły i magiczny nastrój.


Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...