Serwetki flizelinowe kolorowe w MEGA PROMOCJI

Serwetki flizelinowe są podstawą dekoracji stołów w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Można stosować je układając przy nakryciach gości w standardowy sposób - na płasko bądź formować w dowolne kształty. Serwetki flizelinowe dzięki swojej sztywnej strukturze i materiałowi przypominającemu len układają się przepięknie i bardzo łatwo można tworzyć z nich wyszukane kompozycje.

Serwetki flizelinowe to przede wszystkim bardzo dobra jakość, która nadaje wrażenie elegancji. Właśnie dzięki temu są idealne do stosowania na różnego rodzaju bankietach czy przyjęciach. Do codziennego stosowania idealnie nadają się te jednolite.

Jakie serwetki dobrać do restauracji? Najlepiej te, które idealnie pasują do wystroju wnętrza. Bawcie się kolorami, dopasowujcie serwetki flizelinowe do pory roku czy okazji. Dzięki ogromnej gamie kolorów jest to bardzo proste!Serwetki flizelinowe to najpopularniejszy dodatek na stoliki w restauracji, który po prostu powinien znaleźć się w każdym lokalu. Z okazji Świąt możecie kupić je w MEGA PROMOCJI! Każdy kolor kosztuje tylko 0,30zł netto/sztuka!

http://niebieskistolik.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=dunisoft&submit_search=


Serwetki flizelinowe w najlepszej cenie na rynku można znaleźć w sklepie internetowym z dekoracjami dla HoReCa! Jaki kolo wybierzecie do swojego lokalu? Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...