Dekoracje sali na 18

18 urodziny to świetna okazja do uroczystego świętowania. Przyjęcia w restauracji powinny być oprawione w odpowiednie elementy dekoracyjne, które będą pasowały do urodzinowego klimatu. Odpowiednie dekoracje urodzinowe dla restauracji są gwarantem sukcesu przyjęcia oraz satysfakcji klientów.

Dekoracje na 18 to wspaniałe ozdoby wnętrza, które pięknie prezentują się podczas przyjęcia. Szczególnie modnymi dekoracjami są balony urodzinowe cyferki, które są nieodłącznym elementem wystroju pomieszczenia. Dekoracje DIY są równie popularne i bardzo oryginalne. Zbuduj klimat swojego lokalu poprzez fantastyczne dekoracje na 18 dla restauracji z oferty niebieskistolik.pl!

Dekoracje na 18 dla restauracji

Dekoracje urodzinowe dla restauracji - Kolekcja Złoto-czarna na 18

Dekoracje urodzinowe dla restauracji z kolekcji złoto-czarnej na 18 to wyjątkowy zbiór produktów dekoracyjnych, które z pewnością pokochają wasi goście. Kolorystyka jest dopasowana do dziewczyn oraz chłopców. Polecamy piękne i uniwersalne balony cyferki na 18 w złotym wariancie. Robią spektakularne wrażenie i zachwycają aranżacją pomieszczenia do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Balony cyferki na 18 złote

Wspaniałym pomysłem na balony urodzinowe są także foliowe balony z napisem "HAPPY BIRTHDAY". Prezentuje się nienagannie i z pewnością wzbudzi zachwyt u gości restauracji. Proponujemy balonowy napis bardzo modnym kolorze z kolekcji Rosegold 18. Jest to głównie opcja stworzona dla dziewczyn. Balony pięknie i majestatycznie prezentują się na tle ściany lub w towarzystwie innych aranżacji.

Balony urodzinowe dla restauracji

Pięknym i klimatycznym dodatkiem dla restauracji są oczywiście świece na stół. Wprowadzają one przyjazną atmosferę przyjęcia. Świece z naszej kolekcji Rosegold 18 świetnie komponują się z innymi dekoracjami stołu oraz dekoracjami sali w restauracji. Piękny i nowoczesny kolor świec jest bardzo oryginalny i efektowny. Szczególnie prezentują się świece pieńkowe metalizowane Rosegold, które rewelacyjnie wyglądają na szklanych lub drewnianych podkładkach.


Świece dla restauracji Rosegold

Kolejnym elementem dekoracji na 18 w restauracji mogą być girlandy oraz ozdobne banery. Są one rewelacyjnym uzupełnieniem przestrzeni.  Można je zawiesić na ścianie lub w innym, dogodnym miejscu. Girlandy urodzinowe pięknie komponują się z balonami tego samego koloru. Szczególnie polecamy girlandę z frędzelkami z kolekcji Złoto-czarna 18.

Girlanda urodzinowa dla restauracjiPolecamy porządnie przygotować się do przyjęcia osiemnastkowego i zaaranżować przestrzeń w restauracji tak, aby goście byli zachwyceni. Wykorzystując dekoracje na 18 dla restauracji z naszej oferty z pewnością miło zaskoczycie swoich gości oraz sprawicie, że będzie to niezwykły dzień dla wkraczającego w dorosłość.
Magdalena BieganowskaRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...