Ekologiczne dekoracje dla restauracji - bądź eko!

Ekologiczne dekoracje dla restauracji są wspaniałą inicjatywą ze strony właścicieli, którzy liczą się z dobrem społeczeństwa oraz dbają o stan środowiska naturalnego. Jest to pozytywnie postrzegana postawa, dlatego warto zainteresować się tematami związanymi z ekologią będąc restauratorem. W naszym sklepie proponujemy wspaniałe ekologiczne dekoracje dla restauracji.

Kolekcja "Eko" stworzona jest dla restauracji, dla których ważne jest dbanie o środowisko. Produkty Eko posiadają certyfikaty potwierdzające jakość i przyjazność dla środowiska. Materiały, z których wykonane są dekoracje to: papier, bambus, stearyna, trawa. Są one nieszkodliwe dla środowiska. Goście restauracji coraz częściej zwracają uwagę na ekologię, dlatego zastosowanie produktów z tej kolekcji na pewno ich pozytywnie zaskoczy i zbuduje pozytywną opinię lokalu.  

 

EKOLOGICZNE DEKORACJE DLA RESTAURACJI / Źródło: Pinterest

 

Serwetki ekologiczne dla restauracji

Serwetki ekologiczne dla restauracji z naszej kolekcji EKO posiadają szereg certyfikatów, potwierdzających ich jakość oraz przyjazność dla środowiska. Nasze serwetki flizelinowe nadają się do kompostowania w warunkach przemysłowych. Ponadto serwetki ekologiczne wykonane są z odnawialnych i biodegradowalnych surowców. Dodatkowo serwetki ozdobione są motywem kwiatu, który został umieszczony w prawym dolnym rogu.

W naszej ofercie proponujemy również wspaniałe podkładki ekologiczne wykonane z trawy z pięknym motywem liścia. Podkładki otrzymały wiele certyfikatów potwierdzających ich wysoką jakość oraz przyjazność dla środowiska. Podobnie do serwetek, oznaczone są symbolem OK Compost, co oznacza, że nadają się do kompostowania.

 


PODKŁADKI EKOLOGICZNE PRODUKOWANE Z TRAWY

 

Świeczniki ekologiczne bambusowe  

Świeczniki ekologiczne bambusowe to rewelacyjny dodatek do każdej restauracji, która troszczy się o stan środowiska! Świeczniki doskonale prezentują się na stole w restauracji i pięknie ozdabiają wnętrze sali, dodając jej klimatu.  Produkt został zakwalifikowany do certyfikatu ECHOECO, co oznacza, ze spełnia co najmniej dwa kryteria spośród kategorii: wydajność zasobów, odnawialność, biodegradowalność i odpowiedzialne pozyskiwanie.

 

ŚWIECZNIKI BAMBUSOWE EKOLOGICZNE

 

Świece ekologiczne ze stearyny

Świece ekologiczne ze stearyny to wysokiej jakości świece dla restauracji, które niemal w 100% składają się z surowców odnawialnych. Są niezwykle elegancką ozdobą stołu dla restauracji w białej odsłonie. Co istotne, produkt spełnił surowe standardy nordyckiego znaku jakości Swan, co oznacza, że w ponad 90% składa się z surowców odnawialnych oraz minimalizuje wytwarzanie sadzy (czysty płomień). Wybierając ten produkt Twoja restauracja stanie się przyjazna dla środowiska!

 

ŚWIECE EKOLOGICZNE DLA RESTAURACJI

 

Jak sprawdzić czy produkty dla restauracji są ekologiczne?

Certyfikaty produktów są potwierdzeniem jakości towaru. Wielokrotnie określają pochodzenie produktów oraz ich możliwości dalszego przetworzenia. Jakie certyfikaty ekologiczne mogą mieć produkty?

ECOECHO - kategoria ta jest przyznawana, jeśli dany produkt spełnia co najmniej dwa z kryteriów: wydajność zasobów, odnawialność, biodegradowalność oraz odpowiedzialne pozyskiwanie.

OK Compost - certyfikat, którym oznaczane są produkty nadające się kompostowania w warunkach przemysłowych oraz spełniają ścisłe wymagania europejskiej normy EN 13432.

Certyfikat Forest Stewardship Council® (FSC) jest gwarancją, że produkty zostały wykonane z drewna, które pochodzi z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny i świadomy ekologicznie oraz opłacalny ekonomicznie.

 

CERTYFIKATY EKOLOGICZNE DO PRODUKTÓW DLA RESTAURACJI

 


Magdalena Bieganowska

Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...