Drucik świetlny - dekoracyjny hit dla restauracji i lokali

Okres jesienny i zimowy to idealny czas, by spędzać wieczory we wnętrzach lokali i restauracji. Ciepłe i przyjemne wnętrza, aromatyczne dania i swojska atmosfera zachęcą gości do zaglądania w restauracyjne progi. Jak wiadomo w restauracji ważny jest nie tylko smak potraw, ale również klimat, który uzyskamy dzięki dobrze dobranym dekoracjom.

Jesienią i zimą liczy się przede wszystkim ciepło. Dlatego tak często sięgamy po ledowe światełka, cotton ballsy czy przyjemne dla oczu lampki o ciepłej barwie. Od kilku sezonów jedną z najmodniejszych dekoracjiledowe druciki z malutkich światełek, które można dowolnie formować i układać w różnych miejscach.

Mini światełka i giętki drucik sprawiają, że dekoracja ta znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Popularne jest umieszczanie drucików w szklanych misach, bombonierach czy słojach, a także dekorowanie nimi stolików gości. Dzięki zasilaniu na baterie można umieścić je na drzewkach dekoracyjnych, ozdobić nimi stoły podczas uroczystości czy zawiesić w oknach.

drucik led do dekoracji restauracji


Drucik ma aż 5 metrów, a 50 światełek daje spektakularny efekt. 


Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...