Jak udekorować świąteczny stół w restauracji? Nowoczesne dekoracje świąteczne w czarno-białej kolorystyce

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. W powietrzu czuć już świąteczną atmosferę, warto więc zaopatrzyć się w dekoracje świąteczne. O tradycyjnych dodatkach świątecznych w odcieniach czerwieni i zieleni pisałam ostatnio >tutaj<, dziś proponuję nowoczesne dekoracje świąteczne w czarno-białej kolorystyce.

Czerń i biel to kolory, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. W tym roku proponujemy je łączyć z naturalnym brązem, złotem i srebrem. W restauracji, kawiarni czy innym lokalu gastronomicznym należy zadbać przede wszystkim o wystrój stołów. Bogato dekorujemy duże stoły podczas przyjęć świątecznych, jednak i pojedyncze stoliki dobrze jest przystroić w klimacie świątecznym. Nieodłącznym dodatkiem w restauracjach są przede wszystkim serwetki. Można postawić na klasyczne białe serwetki flizelinowe i udekorować je np. dekoracyjnymi napisami Christmas Time. Ten sposób jest prosty, a robi ogromne wrażenie na gościach.

http://niebieskistolik.pl/boze-narodzenie/1604-napiswiateczny-christmas-time.html

http://niebieskistolik.pl/33cm-x-33cm/1631-serwetki-czarno-biale-paski-33x33cm-20szt.html

http://niebieskistolik.pl/33cm-x-33cm/1634-serwetki-black-stars-33x33cm-20szt.html


Druga propozycja to użycie papierowych serwetek w rozmiarze 33x33cm zdobionych modnymi wzorami. W tym roku dobrze sprawdzą się czarno-białe paski czy niewielkie gwiazdki w rysunkowym stylu. Serwetki papierowe są niedrogie, więc możemy je często wymieniać w zależności od charakteru przyjęcia czy aktualnego wystroju.

Na stolikach powinny znaleźć się również świece. To właśnie świece pieńkowe, kule czy tradycyjne świece proste wprowadzą ciepły klimat podczas zimowych wieczorów. Idealne będą oczywiście świece w odcieniach czerni i bieli. Pięknie prezentują się zwłaszcza w złotych świecznikach. 

Wnętrze lokalu również jest bardzo ważne. Warto udekorować je balonami czy dekoracjami papierowymi. Nad stołami warto rozwiesić puszyste bibułowe kule w dwóch rozmiarach. Są lekkie i idealnie wpisują się w świąteczny klimat. Tak samo dobrze sprawdzą się białe i czarne papierowe lampiony.

http://niebieskistolik.pl/boze-narodzenie/1605-dekoracja-papierowe-gwiazdy-biale-6szt.html

http://niebieskistolik.pl/czarno-biale-swieta/1640-balony-pastelowe-30cm-100szt-biale.html

http://niebieskistolik.pl/czarno-biale-swieta/1639-balony-pastelowe-30cm-100szt-czarne.html
Bardzo modny jest również motyw gwiazdy. Papierowe gwiazdy rozwieszone nad stołami czy przy wejściu do lokalu zaproszą gości do środka.

Na stołach może znaleźć się także dekoracyjne konfetti czy brokatowe napisy w świątecznym stylu. 

http://niebieskistolik.pl/boze-narodzenie/1600-napis-brokatowy-zloty-xmas.htmlDekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...