Serwetki na Chrzest Święty – nowości, o których musisz wiedzieć!

Wiele razy podkreślaliśmy, że serwetki to niezbędny dodatek dekoracyjny. Jakich użyć na uroczystość Chrztu Świętego? Oto nasze propozycje na tę niezwykłą okazję.

Celebrowanie Chrztu Świętego to podniosła uroczystość, która wymaga wyjątkowej oprawy. Należy postawić na subtelne i delikatne akcenty, które podkreślą kruchość i piękno nowego życia. Dominują odcienie niebieskiego i różu w zależności od płci dziecka. W oparciu o te wytyczne w ofercie sklepu niebieskistolik.pl znajdziecie piękne serwetki na Chrzest Święty. Złote napisy i białe stópki to dekoracja sama w sobie - pozwoli położyć je na zastawę – dzięki temu wnętrze zmieni swój charakter. Jeśli jednak zależy Ci na fantazyjnych dekoracjach, poniżej znajdziecie garść inspiracji :)

Serwetki dostępne w sklepie niebieskistolik.pl występują w opakowaniach po 20 sztuk, a ich wymiary to 33x33 cm. Zawierają na środku złoty napis Chrzest Święty i są dostępne w kolorze białym, jasnoróżowym i błękitnym. Wpisują się w najnowsze trendy dekoracyjne i z powodzeniem można je formować w wymyślne formy.

https://niebieskistolik.pl/3243/serwetki-ze-zlotym-napisem-chrzest-swiety-33x33cm-20szt-jasnorozowe.jpg


Każdy z wymienionych kolorów pięknie komponuje się z kwiatami. Proponujemy postawić na subtelne stokrotki, piwonie, konwalie czy niezapominajki. Dzięki swoim pastelowym odcieniom podkreślą niezwykły charakter uroczystości.

Równie dobrze oprócz kwiatów stół możecie udekorować perłami i koralikami w podobnych odcieniach. Będzie świetliście i elegancko :) Ochrzczone dzieci są pełne uroku, dlatego możecie wybrać również piękne serwetki ze wzorem dziecięcych stópek. Wszyscy goście będą zachwyceni i wzruszeni!

Wizualizacje wszystkich serwetek na chrzest święty znajdziecie na stronie niebieskistolik.pl Życzymy udanych poszukiwań i pięknych dekoracji restauracji na tę uroczystość.


Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...