Jak ułatwić gościom rozmieszczenie na sali – wypróbuj numerki na stolik!

Rozlokowanie gości podczas przyjęć jest trudne. Jeśli nie przebiegnie sprawnie, może sprawić zamieszanie i chaos, których Ty i goście chcieliby uniknąć. Rozwiązaniem na ten problem są praktyczne i eleganckie numerki na stolik.

Sklep niebieskistolik.pl oferuje wiele dekoracji restauracyjnych. Wśród nich znajdziecie numerki na stolik. Do nowości należą złote i czarne warianty na drewnianych patyczkach. Jest to piękny dodatek, który ma szczególne zastosowanie podczas wesel. Dzięki patyczkom możesz je umieścić w dowolnym miejscu np. utwierdzić w przygotowanych do tego stojakach lub w wazonie z kwiatami. Wysokość numerków to 24-26 cm – będą widoczne z daleka i ułatwią znalezienie swojego miejsca wszystkim zebranym.

Złote numerki pięknie będą współgrać z białymi kwiatami, szkłem i kryształami oraz innymi złotymi elementami. Dzięki temu cała aranżacja będzie zachwycać kunsztem i dbałością o każdy szczegół. Twój lokal będzie promienieć!

https://niebieskistolik.pl/3232/numerki-na-stolik-na-patyczkach-10szt-zlote.jpg


Porcelanowa zastawa, fioletowy bieżnik i bukiety z frezji sprawdzą się przy czarnych numerkach. Oprawa całego przyjęcia będzie bardzo luksusowa i nowoczesna. Przełam nudę i daj się wyróżnić spośród innych restauracji razem z niebieskistolik.pl

https://niebieskistolik.pl/3229/numerki-na-stolik-na-patyczkach-10szt-czarne.jpg


Komplet numerków zawiera dziesięć cyfr. Zapakowane zostaną tak, by nie doszło do uszkodzenia delikatnych części i mocowań. Zainwestuj w piękne dodatki dekoracyjne, my zapewnimy profesjonalną obsługę Twojego lokalu.

Wszystkie wizualizacje numerków znajdziecie na niebieskistolik.pl Podzielcie się w komentarzach decyzją, na który zestaw się zdecydowaliście! :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...