Eleganckie pokrowce na krzesła, które musisz mieć! – trendy ślubne i komunijne 2018

 
Biały pokrowiec na krzesło to fantastyczny dodatek dekoracyjny, który sprawdzi podczas aranżowania przyjęcia komunijnego lub wesela. Możesz postawić na nieskazitelną biel lub nadać im indywidualny charakter. Jakie są najnowsze trendy dekoracyjne? Oto garść inspiracji od załogi niebieskistolik.pl :)

Pokrowce na krzesła to nie tylko piękny dodatek dekoracyjny. Stanową one ochronę tapicerki mebli w Twoim lokalu. Z uwagi na obecność dzieci na takich przyjęciach – będzie to praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu w obicia nie wsiąkną tłuste plamy i słodkie elementy dekoracji ciast. Uniwersalność pokrowców dostępnych w sklepie niebieskistolik.pl sprawia, że pasują do każdego lokalu i sali bankietowej. Uszyty z elastycznej tkaniny dopasuje się do rozmiaru krzesła. Dostępne formaty przystosowane są do okrągłego i prostego oparcia.

https://niebieskistolik.pl/na-krzesla-z-okraglym-oparciem/573-pokrowce-na-krzeslo-elastyczne-hurt.html
 
Do ozdoby pokrowca świetnie nadają się świeże kwiaty. Z bielą idealnie współgrają kwiaty o białym, kremowym i jasnoróżowym odcieniu przepasane wstążeczką. Prowadząc swój lokal, skomponuj lub zamów z kwiaciarni małe bukiety i przywiąż je za oparciem krzesła. Prawda, że wygląda to delikatnie i elegancko? :)

 
Równie dobrze możesz wykorzystać grubą , satynową szarfę na krzesło. Wystarczy, że przewiążesz nimi krzesło i uformujesz dużą kokardę. W zależności od koloru tak udekorowany mebel możesz wykorzystać też do przyjęć o innym charakterze. Tak przyozdobione rzędy krzeseł będą zachwycać finezją i wyrafinowaniem.


 
Ostatni motyw dekoracyjny, jaki proponujemy to koronkowe wstawki, które można dostać w pasmanterii. Po naszyciu ich na pokrowiec, miłe dla oka będą elementy koralików bądź pereł w podobnym odcieniu. Taka dekoracja pięknie będzie się mienić w promieniach słońca :) Ważne, by nie przesadzić z ilością dodatków, może to przytłaczać i sprawiać wrażenie niskiej jakości. 

 
Wszystkie rodzaje pokrowców na krzesła znajdziecie na naszej stronie sklepu internetowego niebieskistolik.pl Życzymy udanych zakupów i zachwycającego wystroju lokalu!

Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...