Dekoracje dla restauracji na wiosnę i lato - zobacz najmodniejsze wzory!

 
Modne dodatki w lokalu sprawiają, że całe wnętrze zyskuje na wyjątkowości. U nas możecie znaleźć wszystko to, co zaważy na oryginalnym wykonaniu dekoracji. Wśród bogatej oferty  dekoracji dla restauracji na wiosnę i lato znajdziecie serwetki, świece, świeczniki, szkło dekoracyjne, obrusy, pojemniki, pokrowce i wiele innych drobiazgów tworzących niepowtarzalny klimat! Na co zwrócić szczególnie uwagę podczas planowania wystroju w sezonie wiosna/lato 2018? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule :)

 
Zadbaj o kolory

Słoneczne odcienie i kolorowe wzory rozpromienią twój lokal. Całość będzie pełna blasku i tchnie optymizmem, który przełoży się także na reakcje gości. Jeśli, zależy Ci na energetycznym wnętrzu świetnie sprawią się tutaj serwetki w charakterystyczne słoneczniki lub malownicze czerwone kwiaty. Nie ważne, jaką stworzysz z nich kompozycję, goście jedzą oczami, żywe kolory sprawią, że apetyt wzrośnie :)

https://niebieskistolik.pl/40cm-x-40cm/1324-serwetki-flizelina-brazil-40x40cm-250szt.html


https://niebieskistolik.pl/wiosna-i-lato/1315-serwetki-sunray-33x33cm-1000szt.html


W blasku świec i bogato zdobionych świeczników

Wieczór to pora, w której większość restauracji tętni życiem. Dzieje się tak m.in. Za sprawą światła rzucanego przez świece w ozdobnych świecznikach. Znajdź kolor świecy odpowiedni do koloru drewna stołu lub umieść je w lampionach i latarenkach. Uśmiech na twarzach klientów i gwar wywołany rozmowami będzie gwarantowany. Bogate wzory i kolory znajdziesz, odwiedzając nasz sklep internetowy niebieskistolik.pl :)
https://niebieskistolik.pl/plywajace/229-swieczki-plywajace-matowe-50szt-jasnozielone.html
https://niebieskistolik.pl/na-tealighty/752-swieczniki-scacchi-12szt-kiwi.html


 
Elegancka oprawa stołu zwieńczeniem wystroju

Flizelinowybieżnik o efektownej fakturze lnu  i kieszonka na sztućce sprawią, że dekoracja stołu stanie się modna i elegancka. Taka oprawa może stać się wizytówką Twojej restauracji. Jasne barwy i faktura koloru lnu sprawi, że całość zyska na ekskluzywności. Postaw na naturalność i świeżość to najgorętsze trendy sezonu wiosna/lato 2018!

https://niebieskistolik.pl/40cm-x-40cm/1478-serwetki-flizelinowe-jasnozielone-faktura-lnu-40x40cm-50szt.html
 

https://niebieskistolik.pl/wesele/1480-kieszonki-na-sztucce-jasnozielone-faktura-lnu-25szt.html

Pamiętaj, że jakość na talerzu powinna współgrać z wystrojem wnętrza :) Jakość, akcent kolorystyczny i naturalność mają duże znaczenie. Pozwól swoim klientom poczuć się dobrze:)

Z naszym asortymentem możesz zapoznać się, odwiedzając sklep internetowy niebieskistolik.pl Pochwalcie się w komentarzach, na jaki akcent postawiliście. Owocnych poszukiwań!


 Najmodniejsze dekoracje dla restauracji na wiosnę i lato znajdziecie w sklepie internetowym NiebieskiStolik.pl  >tutaj<
Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...