Wspaniała prezentacja tortu – użycie modnych pater i tacek


 
Wielkimi krokami zbliża się sezon ślubów, nadal urządzacie przyjęcia komunijne. Do tego przez cały rok organizujesz imprezy urodzinowe, rocznice i inne uroczystości, na których pojawia się degustacja tortu. Jak zaprezentować go w oparciu o trendy restauracyjne lato 2018? Szklana patera lub tekturowa tacka to rozwiązanie idealne!

Nieważne czy zdecydujesz się na szkło czy papier, w naszym sklepie niebieskistolik.pl znajdziesz oba rozwiązania. Patera wykonana z grubego szkła jest solidnie wykonana i z pewnością sprawdzi się w innych okolicznościach. Z łatwością się obraca i pięknie prezentuje na matowych kręgach. Średnica podstawy wynosi 21 cm, a patery 45 cm i pozwala na prezentację każdej wielkości tortu, słodkich babeczek czy owoców. Tacka wykonana ze złotej tektury jest praktyczną ozdobą tortów z białym kremem i owocami sezonowymi. Jej średnica to 29, 5 cm, uroczo odbija światło i nadaje całemu przyjęciu elegancji oraz kunsztu. Poniżej doradzimy jak stworzyć dekorację tortu za pomocą tych, dwóch dodatków.

Jeżeli twój tort posiada dekorację z jadalnych kwiatów bądź owoców, możesz zaprezentować go z powodzeniem na szklanej paterze. Wystarczy, że udekorujesz ją tymi samymi dodatkami w podobnej kolorystyce. W razie bardzo uroczystych przyjęć sprawdzą się również przyczepiane kokardki lub sznurki koralików. Należy jednak pamiętać, aby ostrzec gości o niejadalnych fragmentach tej pięknej oprawy.
https://niebieskistolik.pl/509/patera-obracana-olbrzymia-45cm.jpg


Olśniewająca, złota tacka jest ozdobą samą w sobie. Jeśli jednak zależy Ci na wyjątkowych dodatkach, możesz na brzegach tacki rozstawić słodkie sosy w małych szklanych naczyniach. Ciasto będzie prezentować się smakowicie, a prawdziwe łasuchy z chęcią pokuszą się na to rozwiązanie.
https://niebieskistolik.pl/2264/tacka-tekturowa-pod-tort-o29cm-zlota.jpg


Patera lub tacka z powodzeniem mogą stać się częścią dekoracji tortu z wykorzystaniem masy cukrowej. Wystarczy, że położysz na nią masę cukrową odpowiadającą motywowi, w jakim wykonanym jest tort, np. białe niebo, różowe tło i przyciśniecie lekko do powierzchni. Tort będzie pięknie współgrał z udekorowaną podkładką pod ciasto i szczególnie spodoba się najmłodszym uczestnikom przyjęcia.

Informacje o wysyłce i sposobie płatności znajdziecie na stronie internetowej sklepu niebieskistolik.pl Obojętnie jaki sposób prezentacji tortu wybierzecie, opisane przez nas produkty będą bezpiecznie i ostrożnie zapakowane.Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...