Pudełka na ciasto – zobacz jak pięknie zapakować poczęstunek dla gości

 
Słodki podarek dla gości to piękny gest ze strony organizatorów przyjęcia. Jako właściciel lokalu możesz w nie zapakować ciasto, które pozostało. Zabezpieczysz je i pięknie opakujesz, stwarzając element uroczej niespodzianki.

Smakowite, słodkie i owocowe ciasta pojawiają się na każdych przyjęciach. Stanowią poczęstunek w czasie deseru lub są częścią candy barku. Zazwyczaj organizatorzy przyjęcia zamawiają go więcej, by dla nikogo nie zabrakło tych pyszności lub z myślą o prezentach za przybycie w ważnym dniu jak Komunia Święta czy Wesele. W co zapakować kostki ciasta, by pozostało estetycznie wyłożone i bezpiecznie dotarło do domów zaproszonych bliskich? W sklepie niebieskistolik.pl znajdziecie pudełka na ciasta, które stanowią estetyczne rozwiązanie tego problemu :) Dostępne są w wielu kolorach i zdobieniach – sami możecie wybrać, co pasuje najlepiej do rodzaju imprezy. 
https://niebieskistolik.pl/2610-thickbox_default/pudelka-na-ciasto-zlozone-wild-flowers-10szt.jpg


Pudełka wykonane są w kształcie prostokąta i świetnie nadają się na drobny poczęstunek. Tektura jest wytrzymała i nie stwarza obawy wymieszania się kremów, co psuje cały efekt. Dzięki nim wypieki pozostaną nadal świeże, biszkopty i kruche ciasto nie wysuszy się pod wpływem powietrza.

https://niebieskistolik.pl/2613/pudelka-na-ciasto-dla-gosci-cinderella-100szt.jpg

Na opakowaniu widnieje napis „Słodkie podziękowanie” - jest to wzruszająca i uroczysta dekoracja, która pozwoli przekazać emocje, jakie wiążą się z całą uroczystością. Barwne, polne kwiaty, elegancki kwiatowy motyw czy złoty kielich dodadzą lekkości podarunkowi. Ten gest wniesie odrobinę przyjemności i miło będzie się kojarzyć z Twoim lokalem!
https://niebieskistolik.pl/3008/pudelka-na-ciasto-samoskladajace-sie-lilie-10szt.jpg


Pudełka na ciasto są stworzone z myślą o pakowaniu, układaniu i przechowywaniu w lodówce. Bywają nie tylko przyjemnym prezentem dla gości, ale również ułatwiają organizację pracy w Twoim lokalu. Ponadto wkomponują się w motyw przewodni imprezy, jeżeli stawiasz na świeże naturalność, elegancję i odpowiednią symbolikę.

Zdjęcie przedstawiające nasz produkty znajdziesz na stronie niebieskistolik.pl Zadbaj o pozytywne wrażenia związane z Twoją restauracją i ułatw sobie pracę dzięki naszemu asortymentowi!


Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...