Jesień w restauracji: dekoracje z motywem złotych liści

Dekoracje w restauracji, kawiarni czy innym lokalu gastronomicznym powinny być dopasowane do pory roku. Wnętrze bardzo łatwo odmienią takie dodatki jak świece, serwetki czy sezonowe kwiaty. Jesienią szczególny nacisk powinniśmy położyć na ciepły i przytulny nastrój po to, by goście z radością odwiedzali to miejsce.

Ciepły nastrój stworzą przede wszystkim świece, które rozgrzeją stoliki ciepłym promieniem, ale też dodatki o ciepłych i przyjemnych barwach. Ważne jest również, by przygotowane przez nas dekoracje wpisywały się w najnowsze trendy i pasowały do wystroju wnętrza lokalu.

Świetnym wyborem na jesień są dekoracje z motywem jesiennych złotych liści. Kolorystyka złota i zieleni idealnie wpisuje się w trend 'jewel' tak modny w tym sezonie. Na stolikach warto zastosować przede wszystkim eleganckie serwetki flizelinowe, które można układać w dowolne formy i kształty. Serwetki flizelinowe są grube i sztywna, a ich struktura pozwala na szybkie składanie ich w efektowne wzory. Dopełnieniem flizelinowych serwetek będą klasyczne serwetki papierowe w rozmiarze 33x33cm, dekorowane wzorem z podobną grafiką.

http://niebieskistolik.pl/40cm-x-40cm/1550-serwetki-flizelinowe-landscape-40x40cm-250szt.html
http://niebieskistolik.pl/40cm-x-40cm/1550-serwetki-flizelinowe-landscape-40x40cm-250szt.html
http://niebieskistolik.pl/33cm-x-33cm/1551-serwetki-papierowe-landscape-33x33cm-500szt.htmlZamiast klasycznych obrusów na stolikach restauracyjnych sprawdzą się podkładki pod talerze, które pięknie wyglądają i są bardzo praktyczne. Podkładki z powodzeniem zastępują również tradycyjne bieżniki, a dzięki wykonaniu z flizeliny są świetnym wyborem. Jednorazowe dodatki pozwalają na oszczędzenie czasu i szybką zmianę aranżacji na stolikach.

http://niebieskistolik.pl/podkladki/1552-podkladka-flizelinowa-landscape-30x40cm-500szt.html

http://niebieskistolik.pl/podkladki/1552-podkladka-flizelinowa-landscape-30x40cm-500szt.html


Do takiej aranżacji idealnie będą pasowały świece w kolorach zieleni, brązu oraz beżu. Świece pieńkowe czy tradycyjne świece proste nadadzą całej kompozycji ciepłego blasku i idealnie ją dopełnią.

Kolekcja dekoracji dla restauracji z motywem złotych liści dostępna jest w sklepie z dekoracjami dla HoReCa >tutaj<

Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...