Jak udekorować restaurację na Walentynki?

14 lutego to czas zakochanych. W tym wyjątkowym dniu mnóstwo par zastanawia się jak spędzić wspólny wieczór w miłosnej atmosferze. Większość z nich decyduje się na romantyczną kolację w restauracji, dlatego też warto zadbać o jej wystrój, aby Zakochanym Parom stworzyć niezapomniany, miłosny klimat już od jej progu.

Czerwień to kolor miłości i to właśnie ten kolor jest wykorzystywane do wszelkiej dekoracji walentynkowej. Kojarzy się przede wszystkim z miłością i wzbudza pozytywną energię, która sprzyja romantycznym wieczorom.

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne w wyborze lokalu dlatego też pamiętaj, by zwrócić uwagę na wystrój całej sali. Na drzwi polecamy plakat okolicznościowy na Walentynki, który od samego początku będzie zachęcał do zawitania w progi Waszej restauracji. Dodatkowymi elementami są girlandy czerwone serca, które zawieszone nad sufitem wprowadzą do lokalu wyjątkowy klimat. Zamiast girlandy możesz wykorzystać walentynkowy baner i powiesić go przy oknach bądź nad drzwiami. Oczywiście w tym dniu nie może zabraknąć czerwonych balonów w kształcie serca bądź też balonów z motywem serduszek. Wszystko po to, by miłosną i pełna romantyzmu atmosferę móc wyczuć wszędzie.


Skoro o romantyzmie mowa nie może zabraknąć świec, które sprzyjają w tworzeniu miłosnego klimatu. Do wyboru mamy kilka ich rodzajów: tradycyjne świece proste w kolorze czerwonym czy też wysokiej jakości świece pieńkowe marki Duni to obowiązkowy element walentynkowej dekoracji. Możesz również wykorzystać świece kule, które umieszczone w wazonach z dekoracyjnym piaskiem będą wyglądały rewelacyjnie w Twojej restauracji.


Jeśli chcesz zadbać o nastrój swoich gości poczęstuj ich słodkim podarunkiem – żelki w kształcie serduszek to idealne rozwiązanie. Zamiast nich możesz podarować im ciasteczko walentynkowe z wróżbą, która na pewno pozytywnie nastawi Twoich gości na dalszą część wieczoru.
Podstawą wystroju wnętrza w walentynkowym klimacie jest na pewno dekoracja stołu. Tutaj każdy element musi być idealnie skomponowany, gdyż to przy nim zakochani będą spędzać swój niepowtarzalny wieczór. Naszym zdaniem najlepiej wykorzystać produkty z kolekcji Romance marki Duni ze wzorem w czerwone róże: flizelinowy bieżnik i narzuta to obowiązkowa dekoracja takiego stołu a w połączeniu z serwetkami całość będzie wyglądać naprawdę efektownie i elegancko. Taki wzór to idealne rozwiązanie na Walentynki, ale również dekoracja do wykorzystania podczas innych uroczystości. Alternatywną opcją jest dekoracja stołów w standardowym kolorze czerwonym. Dzięki intensywności koloru nie potrzeba do niego zbyt wielu dodatków, by efekt był zachwycający. Polecamy wykorzystać bieżnik flizelinowy a także czerwone serwetki. Opcjonalnie zamiast bieżników możesz użyć podkładek flizelinowych w kolorze czerwieni i kieszonki na sztućce, które również są bardzo praktycznym elementem dekoracji. 

Równie praktycznym elementem wystroju są bieżnik Bordowy Wzór zamiennie z organzą obszytą w kolorze czerwonym bądź satyną w podobnym kolorze. Wykończeniem dekoracji będą metalizowane konfetti w kształcie serc w większej bądź mniejszej wersji a także ozdobne diamenciki serca. Rozsypane na stole dopełnią całości dekoracji.
Walentynki to jedyny taki dzień zarezerwowany specjalnie dla zakochanych. Aby stworzyć im wyjątkowy klimat wykorzystaj nasze dekoracje a na pewno zawitają do Waszego lokalu. Zapewniamy Was, że zachęceni perfekcyjnym wystrojem powrócą do Was jako stali klienci. Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...