Modne dekoracje stołu na Komunię w sezonie 2020

Jakie są najmodniejsze dekoracje komunijne w sezonie 2020?
Każde przyjęcie komunijne posiada podstawowe elementy dekoracyjne: serwetki, obrusy, bieżniki, świece.W sezonie 2020 modne będą dekoracje z motywami odnoszącymi się do Pierwszej Komunii Świętej. Grafiki, które można wykorzystać to: Hostia, Kielich, winogrono, krzyż, gołąb. Zastosowanie tych wzorów, z pewnością podkreśli ważność uroczystości komunijnej.
Dekoracje komunijne powinny być zachowane w jasnej kolorystyce. Najmodniejsze jest zastosowanie białych, srebrnych i złotych dekoracji na Pierwszą Komunię. Dodatkowo, aby podkreślić płeć dziecka można zastosować odpowiednio różowe lub błękitne dodatki.

https://niebieskistolik.pl/74-dekoracje-komunia


Jakie wybrać serwetki na Komunię?
Serwetki to pewnego rodzaju dekoracja komunijna, która musi znaleźć się na każdym stole. Na uroczystość z okazji Pierwszej Komunii Świętej najmodniejsze są te z grafikami, które odnoszą się do tej okoliczności. Na pewno warto wybrać serwetki na Komunię z motywem Hostii i kielicha. Ciekawe będzie stworzenie nakrycia stołu, który posiada dekoracje komunijne o tym samym motywie. Modne będzie wykorzystanie produktów z kolekcji Złoty Kielich, Złota Hostia - najbardziej podkreślą ważność tego przyjęcia.

Modne będzie zastosowanie serwetek uniwersalnych, flizelinowych, które pasują na wiele okazji. Delikatnie zdobione złotą lub srebrną koronką serwetki będą pięknie prezentować się na stole. Dodatkowo można stworzyć gotowy zestaw, który składa się również z bieżnika i kieszonek o tym samym motywie. Serwetki na Komunię mogą być jednokolorowe, z pewnością sprawdzą się tutaj serwetki flizelinowe białe, srebrne, złote.
https://niebieskistolik.pl/10-komunia
Serwetki na Komunię Złota Hostia białe


Jakie bieżniki komunijne kupić na stół?
Bieżniki komunijne to modna dekoracja stołu, która w sezonie 2020 będzie chętnie wybierana. Najmodniejsze będą bieżniki na Komunię, które posiadają motywy odnoszące się do tej uroczystości: Hostia, Kielich. Na obrusie warto umieścić bieżniki jednokolorowe lub delikatnie zdobione złotym lub srebrnym kolorem. Taka dekoracja na komunijnym stole z pewnością wzbogacą nakrycie stołu.
Dekoracja komunijnego stołu jest ważna zarówno podczas przyjęcia wyprawianego w domu, jak i w restauracji. Do podstawowej dekoracji stołu na wszystkie eleganckie uroczystości trzeba wykorzystać obrus - najbardziej sprawdzi się obrus plamoodporny biały.

https://niebieskistolik.pl/176-biezniki-na-chrzest-i-komunie
Bieżnik komunijny Złota HostiaJakie wybrać świece komunijne na stół?
Świece to klimatyczna dekoracja, dlatego na uroczystości Komunii powinna znaleźć się ta ozdoba. Świece komunijne dostępne są w wielu wzorach, kształtach. W sezonie 2020 modne będą świece komunijne, które posiadają grafiki związane z tą uroczystością: Kielich, Hostia. Delikatnie zdobione świece pieńkowe i lampiony zapachowe to bestsellery! Muszą znaleźć się na każdym komunijnym stole!
Uniwersalne będzie również zastosowanie jednokolorowych świec na Komunię. Na pewno sprawdzą się świece białe pieńkowe, kule, proste. Świece warto umieścić w odpowiednich do tego świecznikach. Modne są świeczniki szklane, ponieważ pasują do każdego stylu przyjęcia.


https://niebieskistolik.pl/65-swiece-komunia
Świece na Komunię biała Hostia 


Zbliża się sezon komunijny 2020!
Zadbaj o odpowiednie dekoracje na Komunię  

 

Karolina Siwczak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...