Obrusy plamoodporne – sprawdź jak zastosować je w swojej restauracji!

 
Chronią stół przed tłustymi plamami, lepkimi kremami ciast i słodkimi napojami. Nadają lokalowi odświętnego klimatu i przekładają się na profesjonalny wystrój. Mowa oczywiście o obrusach plamoodpornych :)

Jest niezbędnym elementem wystroju sali. Obrusy  dostępne w sklepie niebieskistolik.pl wykonane są z poliestru, dzięki czemu mają piękną matową powłokę i nie wchłaniają tłustych plam. Ich obrębione brzegi świadczą o wysokiej jakości wykonania. Nieskazitelna biel pozwoli dopasować obrus do każdej aranżacji. Nadają się do prania i prasowania – możecie ich używać wielokrotnie do różnych przyjęć. Postaw na profesjonalizm razem z nami!

Obrusy plamoodporne, które możesz zakupić na stronie niebieskistolik.pl, osiągalne są w wariantach na stoły okrągłe, jak i prostokątne. Alternatywne rozmiary pozwolą znaleźć Wam obrus do małych stolików i większych ław. Każde wesele czy komunia święta nie mogą się bez nich obejść!

https://niebieskistolik.pl/600/obrus-plamoodporny-140x170cm.jpg

Jak udekorować obrus plamoodporny? Wystarczy, że nałożysz na niego elegancki bieżnik i elegancką zastawę. Świeże kwiaty również nadadzą wystrojowi wyrafinowania.

https://niebieskistolik.pl/603/obrus-plamoodporny-okragly-o-230cm.jpg


Postaw na uniwersalną bazę i uwolnij swoją kreatywność! Moda nie zna granic, eksperymentuj ze szkłem i ustawieniami. Dzięki obrusom plamoodpornym z niebieskistolik.pl zapewnisz sobie czystość i elegancję w trendy wydaniu :)

Wszystkie wizualizacje i rozmiary obrusów znajdziesz na niebieskistolik.pl Udanych poszukiwań!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...