Wspaniały pomysł na świąteczną dekorację restauracji - szklane naczynia

Jakimi dekoracjami zachwycić gości restauracji w okresie Świąt? Ważne, by dekoracje idealnie wpisywały się w świąteczny klimat, nadawały wnętrzu ciepła i zachęcały gości do wejścia w progi lokalu. Jednym z popularniejszych pomysłów jest wykorzystanie szklanych naczyń i wypełnienie ich świątecznymi dodatkami.

Najpopularniejszymi szklanymi naczyniami są szklane pojemniki w kształcie choinek. Szklane choinki wypełniać można w rozmaity sposób. Przepięknie prezentują się wypełnione siankiem, świątecznymi bombkami, suszoną pomarańczą, laskami cynamonu czy żywymi gałązkami świerku. W choinkach umieścić można również dekoracyjny drucik microled, który rozświetli Waszą dekorację. Tak przygotowane choinki fantastycznie zaprezentują się na każdym ze stolików w zimowym okresie lub na dużych stołach podczas świątecznych przyjęć czy wigilijnych kolacji.

http://niebieskistolik.pl/boze-narodzenie/928-choinka-szklana-na-slodkosci-30cm.html?search_query=choinka&results=2

http://niebieskistolik.pl/boze-narodzenie/928-choinka-szklana-na-slodkosci-30cm.html?search_query=choinka&results=2


Poza choinkami możecie wykorzystać także naczynia, których w lokalu używacie na co dzień. Do świątecznych kompozycji idealny będzie wazon walec na nodze. Taki wazon można udekorować kokardami, wypełnić go świątecznymi gałązkami czy apetycznym ciastem.

http://niebieskistolik.pl/lampiony-latarenki/256-wazon-walec-na-nodze-25cm.html?search_query=wazon+walec&results=5


Na świątecznych stołach w lokalu wspaniale zaprezentują się także szklane bomboniery. Bomboniery warto wypełnić domowymi wypiekami. Idealnie zaprezentują się w środku świąteczne pierniki lub korzenne ciasteczka. Pięknie wyglądają i fantastycznie pachną, więc na pewno zachęcą gości do częstowania się :-)

http://niebieskistolik.pl/drzewka-i-lampki/1514-drucik-swietlny-microled-na-baterie-5m-50ledow.html?search_query=drucik&results=2


Koniecznie dajcie znać, czy w Waszych lokalach wykorzystacie któryś z naszych pomysłów. Która propozycja podoba Wam się najbardziej?

Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie z serwetkami, świecami i szkłem dla HoReCa NiebieskiStolik.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...