Jak wybrać najlepsze serwetki dla restauracji?

Na rynku dostępna jest szeroka oferta serwetek różnego rodzaju. Jak wybrać najbardziej odpowiednie serwetki do lokalu? Oto krótka charakterystyka serwetek dla restauracji.

Serwetki flizelinowe gładkie 40x40cm - ten rodzaj serwetek idealnie nadaje się na restauracyjne stoły. Serwetki wykonane z flizeliny nie tylko pięknie się prezentują, ale są też niebywale praktyczne. Przystępna cena sprawia, że restauracje coraz częściej decydują się na zastąpienie serwetek materiałowych flizelinowymi. Serwetki flizelinowe mają ciekawą fakturę, są jednowarstwowe, składane na 4, zdecydowanie grubsze niż zwykłe papierowe serwetki 3-warstwowe. Flizelina, z której są wykonane przypomina swoim wyglądem len. Niewątpliwą zaleta serwetek flizelinowych jest także to, że są sztywne, dzięki czemu doskonale nadają się do składania w ciekawe formy - podobnie jak serwetki materiałowe. Serwetki flizelinowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, a także w wielu wzorach, dzięki czemu można dopasować je do charakteru lokalu, pory rok czy rodzaju uroczystości. Idealnie nadają się na wystawne przyjęcia w restauracji, jak wesela, komunie, czy chrzciny.
Serwetki flizelinowe możesz kupić tutaj - kliknij. 


Serwetki materiałowe 35x35cm - to serwetki dla tych, którzy cenią sobie klasyczne dodatki i tradycyjny wystrój restauracji. Serwety wykonane są z uszlachetnionego materiału poliestrowego. Odznaczają się starannością wykonania, posiadają podwinięte i obszyte brzegi. Są to eleganckie serwety doskonałe do wielokrotnego zastosowania, wspaniale prezentują się na stołach, nadają się do składania w ciekawe formy. Zaletą tych serwetek jest z pewnością to, że prezentują się bardzo stylowo, a materiał z którego są wykonane nie chłonie tłuszczu, ani plam. Ze względów praktycznych często jednak zastępowane są przez serwetki flizelinowe, które spotkać można w wielu lokalach.
Serwetki materiałowe możesz kupić tutaj - kliknij.Serwetki papierowe 33x33 - tradycyjne serwetki papierowe to dobrze znane wszystkim serwetki, które częściej niż w restauracji spotkamy na domowych przyjęciach. Serwetki wykonane są z cienkiego papieru i są 3-warstwowe. Serwetki papierowe nadają się do położenia przy nakryciu dla każdego z gości, są dość delikatne, dlatego raczej nie nadają się do składania w fantazyjne formy. Dostępne są w kolorach do wyboru, jak i wielu okolicznościowych wzorach. Serwetki papierowe są bardzo praktyczne oraz dostępne w przystępnych cenach. Mogą stanowić ciekawe uzupełnienie dekoracji serwetek materiałowych lub flizelinowych.
Serwetki papierowe 3-warstwowe możesz kupić tutaj - kliknij.


Serwetki gastronomiczne 15x15cm - jednowarstwowe serwetki papierowe, dostępne w wielu kolorach. Niesamowicie praktyczne i ekonomiczne, zapewnią gościom komfort przy stole podczas posiłku. Najlepiej prezentują się na stole w stojących serwetnikach. W razie potrzeby goście po prostu sięgają po serwetkę!
Serwetki gastronomiczne możesz kupić tutaj - kliknij.

Co jeszcze oprócz serwetek na stół do restauracji? Ciekawą alternatywą dla materiałowych obrusów mogą być podkładki lub bieżniki.


Podkładki flizelinowe - idealnie sprawdzą się w warunkach, gdzie użycie obrusów nie zdaje egzaminu. Dostępne są wymiarach 30x40cm, dzięki czemu idealnie pasują na większość restauracyjnych stolików. W zależności o charakteru lokalu i okazji można zaopatrzyć się w podkładki o różnych kolorach i zdobieniach, dostępna jest szeroka oferta podkładek z okolicznościowymi i sezonowymi wzorami. Po wizycie gości wystarczy wymienić podkładki! To wygoda i pewność, że lokal zawsze będzie przygotowany na przybycie klientów.


Kieszonki na sztućce - to praktyczny dodatek na stół do eleganckiej restauracji. Dostępne są dwa rodzaje kieszonek: kieszonki z serwetką oraz bez serwetki. Kieszonki nadają się do położenia przy nakryciu dla każdego z gości. Pasują do lokali w różnej stylistyce i wystroju. Kieszonki są niezwykle gustowne i bardzo praktyczne, goście z pewnością docenią fantazję i pieczołowitość z jaką przygotowane zostaną nakrycia.
Podkładki na stoły i kieszonki na sztućce do restauracji możesz kupić tutaj - kliknij.Bieżniki flizelinowe - dostępne są w rolkach 40cm x 144m, posiadają perforację co 1,20m, dzięki czemu w łatwy sposób można je podzielić i dopasować do wymiaru restauracyjnego stolika. Bieżniki z flizeliny są bardzo praktyczne i pięknie dekorują stoliki w lokalu. Kolorowy bieżnik to dobry pomysł na wprowadzenie barwnego urozmaicenia do aranżacji na stole.
Bieżniki flizelinowe i materiałowe możesz kupić tutaj - kliknij.
Dekoracje sal i stołów restauracji znajdziecie w: internetowym sklepie wysyłkowym z asortymentem dekoracji i ozdób WszystkoDlaRestauracji.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...